products

Dişi Bağlantı Paslanmaz Çelik Eşit Tee DVGW Standart Tesisat Tipi

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhejiang, Çin (anakara)
Marka adı: ZHENGKANG
Model numarası: CB11-30
Min sipariş miktarı: 1000 Adet
Fiyat: $1.57 - $18.57 / Pieces
Ambalaj bilgileri: karton (0.045kg / 9.5 * 8 * 7) (0.53kg / 43.5 * 25.7 * 25.5) (0.08kg / 21 * 13.5 * 11.5) (0.385kg /
Yetenek temini: 100000 Adet/aylık adet
Detay Bilgi
Türü: tee Malzeme: Paslanmaz çelik
Technics: Dövme Bağlantı: Erkek
Şekil: Eşit Kafa kodu: Yuvarlak
kaynaklı tee: dövme tişört Boru uydurma: Paslanmaz Çelik Boru montaj
Bağlantı noktası: NINGBO/ŞANGAY
Vurgulamak:

inox pipe fittings

,

stainless steel adapter


Ürün Açıklaması

Paslanmaz çelik basın uygun eşit tee DVGW sıhhi tesisat armatürleri

1. malzeme: SUS 304L / 316L ve karbon çeliği Q235A

2. boyut: 3/8-2 inç veya istek olarak, boru duvar kalınlığı: 1.0--2.0mm

3. uydurma standart: DVGW W534-1995 dişli Standart: BSP veya NPT

4. O-Ring Conta malzemesi:

EPDM (siyah): maksimum çalışma basıncı 1.6Mpa, -15 ila 110 çalışma sıcaklığı, Takım ortamı: soğuk ve sıcak su, basınçlı Hava vb.

5. Galbanizasyon: Tüm karbon çelik boru ek parçaları paslanmaya dayanıklı çinko ile kaplanmıştır.

6. vade: tt, l / c ulaşım yolu: fob, cif, cnf.

7. iplik Standart: BSP veya NPT

8. Tavlama: Tüm paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, paketlemeden önce inert gazlarda tavlanır

Press fiting boru hattı sistemi, soğuk el sıcak su temini, ısıtma tedariki, yangından korunma, tıbbi gaz, endüstriyel petrol boru hattı sistemi vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. ), Doğu'nun Kraliçesi (Shanghai Expo) ve Asya Oyunları kenti. Geleneksel boru hattı sistemi ile karşılaştırıldığında, sadece daha ekonomik, daha güvenli ve daha sağlıklı değil, aynı zamanda daha uzun servis ömrüne sahip kurulum için daha kolay ve daha hızlı.

Özellikleri

Zhengkang basın bağlantı sistemi çok kolay ve hızlıdır ve sadece paslanmaz çelik AISI304 L, 316L, karbon çeliği kullanır.

Zhengkang Press fitting sisteminde kullanılan bağlantı parçaları, içinde EPDM kauçuk bir halka bulunan kendi uçlarında toroidal bir hazneye sahiptir: bu eskimeye karşı çok güçlü bir dirence sahiptir, yüksek basınçlara ve ayrıca 110 derecenin üzerindeki sıcaklıklara dayanabilir.

Zhengkang press fitting sisteminde, özel elektromekanik çeneler toroidal hazneye baskı uygular ve tüplerdeki fitinglere baskı yapmak için kullanılır. Bir kez sıkıştırıldığında, O-ring , mükemmel sızdırmazlık sağlayan ve artık bölünmeyen bir kuplajı garanti eder.

Pres fitinginin avantajları

 • Basın bağlantısı için en iyi çözüm
 • Basın bağlantı sistemi ile uyumlu
 • Kolay ve hızlı döşeme yolu
 • Hidro termo sıhhi uygulamalar
 • Zhengkang uzun vadeli deneyim
 • Düşük işçilik maliyeti
 • Yapıştırma yok
 • En iyi malzemeden yapılmış pres bağlantı sistemi
 • Eklemlerin güvenilirliği
 • Korozyona karşı direnç
 • Hijyen güvenliği

Günümüzde, Zhengkang Pre'in paslanmaz çelik borular ve bağlantı parçaları ile soğuk presleme sistemi hidro termo sıhhi tesisat uygulamalarında en modern ve güvenilir çözümü temsil etmektedir. Paslanmaz çelik, plastik, demir ve bakır gibi diğerlerine kıyasla kesinlikle hijyen güvenliğinde en iyi malzemedir ve korozyona karşı yüksek direnç sağlayabilir.

Pres montaj sistemi, eklemlerin aşırı güvenilirliğini, yapıştırma, diş açma veya kaynaklama gerektirmediğinden döşemenin kolay ve hızlı bir şekilde birleştirmesini sağlar. Sonuç olarak, malzemenin ana maliyetleri son derece düşük işçilik maliyeti ile tamamen dengelenir.

Çelik işçiliği alanındaki uzun vadeli deneyim sayesinde, Zhengkang şimdi karşılaştırmanın ötesinde bir rekabet gücü sağlayabiliyor. Zhengkang press fitting sistemi aynı zamanda piyasadaki diğer en önemli fitting markaları ile de uyumludur.

HAKKIMIZDA

Çin ışık göstergesi alanındaki tek fabrika , pres sistemleri, şişkin sistem, oluk sistemleri dahil olmak üzere gelişmiş Çin ve yabancı tesisat ve ısıtma sistemleri teknolojilerine sahiptir.

Çin'de M tipi (Mapress ile aynı) ve V tipi (Viega ile aynı) iki çeşit pres sistemi üreten tek fabrika , hammadde soğuk haddelenmiş rulo / şerit, kaynaklı boru ve pres yapımının tamamen üretim süreci dahil bağlantı parçaları.

Ayrıca, toplum tarafından son derece takdir edilen patentli ürün şişirme sistemimizi geliştirdik, bu durum, hafif ölçekli SS boru hatlarının geliştirilmesini kısıtlayan şantiye inşaatının zorluğu, inşaatçıların katı yüksek gereksinimi gibi birçok teknolojik problemi başarıyla çözdü. olağan onarımın limiti, montajın yavaşlığı, vb.

Uygulama: Işık ölçer paslanmaz çelik boru hattı sistemlerimiz , 2008 Pekin Olimpiyat Oyun Yuva Stadyumu su temini, 2009 Guangzhou Asya Oyun Şehri su temini gibi dünya çapındaki en büyük Çin projelerinin çeşitlerinde uygulanmaktadır. 2010 Şangay Dünya Expo Çin Pavyonu ve diğer birçok hükümet binası, klas hastaneler, yıldızlı oteller su temini projeleri.

İletişim bilgileri
peter.zhang