aboutus
Üretim hattı

Zhejiang ZhengKang Industrial Co, Ltd. 1999 yılında kuruldu ve 40 bin metreyi kapsayan ve WenZhou havaalanı ve WenZhou limanına yakın olan WenZhou Binhai Ulusal Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nin bahçesinde yer almaktadır. Toplam 36.76 milyon ABD doları yatırımla ve yıllık 58 milyon ABD Doları değerinde çıktıyla.

Günümüzde, ZhengKang'da 10'dan fazla üretim hattı, 144 takım ekipman ve 36 takım boru bulunmaktadır. Borular ve ekipman bağlantı parçaları tüm otomatik paketleme, tam otomatik basınç testi ve şekil için genişleyen sudur. Tüm üretim süreci profesyonel üretim makinesi ve üretim personeli ile donatılmıştır.

Atölyede 170 üretim işçisi vardır, bunların yaklaşık% 80'i 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir. Ek olarak, çeşitli işlerden çalışanların, güvenliklerini sağlamak için düzeltici emek sigortası malzemelerini takmaları gerekir.

Aylık üretim kapasitemiz sadece 1 milyonu geçmiyor, aynı zamanda ürünlerin kalitesini de sağlıyor.

Her üretim alanı 6S standardına uyacaktır (6S, SEIRI, SEITON, SEIKETSU, SHITSUKE, SEISO, GÜVENLİK means anlamına gelir. Adiministrator her gün kontrol etmeye geliyor.

OEM / ODM

ZhengKang yüksek kaliteli lazer markalama servisini, spesifikasyonlar, renkler, baskı logosu ve benzeri gibi her türlü özelleştirmeyi destekler. Müşterilerin sadece çizimi sağlamaları ve özel gereksinimleri belirtmeleri gerekir.

Lazer işaretlemenin avantajları :
1. Lazer işleme araçları ve hiçbir işleme kuvveti, temas yok, kesme kuvveti, küçük termal etkinin avantajları arasındaki iş parçası, iş parçasının orijinal hassasiyetini sağlar. Aynı zamanda, geniş bir adaptasyon kabiliyetine sahiptir. malzemelerin yüzeyinde çok sağlam izler oluşturabilir ve mükemmel malzemelere sahip çeşitli malzemelerin yüzeyinde.
2. Lazer gravür sürprizi, çizgilerin taklit edilmesini sağlamak için lazerle işaretleme teknolojisini kullanarak, milimetreye ulaşabilir, ürün sahteciliği önleme komisyonu için önemlidir.
3. Lazer işleme ve geleneksel serigrafi, kirlilik yok, kirlilik içermeyen çevre koruma işleme teknolojisinin bir grafiğidir.
Vaka diyagramı:
Bu resim müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu lazer işaretini göstermektedir.

Ar-Ge

ZhengKang, DVGW sertifikası, Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ISO9001, Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ISO14001, ISO18001, Kang-jv Yapı Parçaları Belgesi aldı; Ulusal Kalite Denetim ve Yapı Malzemesi Merkezi testlerini ve Zhejiang Eyaleti Merkezi Kontrol ve Kontrol Merkezi Sapıklık; aynı zamanda, Ulusal İnşaat Teknolojisi Birimi, Proje İnşaatı'nın Popüler Ürünü olan Zhejiang Teknik Komisyonu tarafından da kabul edildi. Zhejiang Eyaleti Yüksek Teknoloji Geliştirme Merkezi ve birçok sektörde ulusal standartları hazırlamak için birçok kez ulusal standartları düzenleyen kilit birimlerden biri olan Çin İnşaat Komisyonu Metalik Boru Hattı Bağlantı Tekniği Laboratuvarı olarak onurlandırıldı.

İnce duvarlı paslanmaz çelik boru hatlarını araştırmaya, geliştirmeye ve yenilemeye adamıştır. Kentsel konut yapılarımız, kamu binalarımız ve turizm altyapımız için bina suyu temini ve drenajı, direkt içme suyu, musluk suyu borusu ağı, gaz temini, ısıtma temini ve endüstriyel ekipman sektörlerinde benzersiz başarılar elde ettik. Bu arada, Pekin Ulusal Olimpiyat Oyun Stadyumu, Ulusal Yüzme Merkezi, ShangHai Expo Çin Pavyonu, GuangZhou Asya Oyunu teknik ofis binası ulusal anahtar projelerinde büyük başarılar elde ettik ve BOCOG'dan övgüler aldık.

Gelecekte onurlar devam ediyor ...

İletişim bilgileri