aboutus

Zhejiang Zhengkang Industrial Co., Ltd

Zhejiang Zhengkang Industrial Co., Ltd Zhejiang Zhengkang Industrial Co., Ltd Zhejiang Zhengkang Industrial Co., Ltd Zhejiang Zhengkang Industrial Co., Ltd
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: ZHENGKANG
No. Çalışanları: 320~350
Yıllık satış: 58000000-60000000
Yıl kurulan: 1999
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

ZhejiangZhengKang Industry Co, Ltd. , Onlarca yıl ilerlemesi ile, şimdi ZhengKang ulusal yüksek teknoloji kurumsal, ince duvarlı paslanmaz çelik sektöründe önemli işletmelerden biri olmuştur. Kendi geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünümüz (duvarlı paslanmaz çelik şişkin boru hattı sistemi), birkaç ulusal buluş ödülü ile ödüllendirildi. Bu arada, ince cidarlı çift (V profil) baskı sistemi, iç ve dış pazarlar tarafından da büyük beğeni topluyor.

ZhengKang, “her şeyi kapsayan hizmet ve yüzlerce yıl boyunca en iyi bakım gerektirmeyen kalite” ruhunu koruyor, yenilikçiliğini sürdürüyor, sürekli devam ediyor, ürünlerin tüm ayrıntılarını sürekli olarak tamamlıyor, ürünlerin kullanım ömrünü tamamlıyor ” ve bakım gerektirmez.

Bugüne kadar firmamız DVGW sertifikasını ISO90001, Çevre Yönetim sertifikasını ISO14001, ISO18001, Kang-ju İnşaat Parçaları Sertifikasını aldı ve Ulusal Kalite Denetleme Merkezi ve yapı malzemeleri için test ve Zhejiang Teknik Komisyonu testlerini geçti. Zhejiang eyaletindeki Yüksek Teknoloji Geliştirme merkezi ve Çin İnşaat Komisyonu Metalik Boru Hattı Bağlantı Tekniği Laboratuvarı olarak onurlandırıldı, ulusal standartları ve çoklu endüstri standartlarını düzenlemek ve taslak olarak hazırlamak için kilit birimlerden biri verildi.

İnce duvarlı paslanmaz çelik boru hatlarını her zaman yeniden araştırmaya, geliştirmeye ve yenilemeye adamıştır. Kentsel konut inşaatları, kamu binaları ve turizm altyapımız için bina su temini ve drenajı, doğrudan içme suyu, musluk suyu borusu ağı, gaz temini, ısıtma temini ve endüstriyel ekipman endüstrilerinde eşsiz başarılar elde ettik. Bu arada, Pekin Ulusal Olimpiyat Oyun Stadyumu Ulusal Stadyumu, Ulusal Yüzme Merkezi, ShangHai Expo Çin Pavyonu, GuangZhou Asya Oyunu teknik ofis binası ve BOCOG'dan övgüler aldı.

Geçmiş

ZhejiangZhengKang IndustryCo., Ltd, 1999 yılında kuruldu, 40.000 metre kapsayan ve WenZhou havaalanı ve WenZhou limanına yakın olan Ulusal Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nin WenZhou Binhai Bahçesi'nde bulunmaktadır. ZhengKang, ince duvarlı paslanmaz çelik boru ve ek parçaları, ince duvarlı karbon çelik boru ve ek parçaları, aksesuar aletleri, paslanmaz çelik rulo ve benzeri ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir metal boru üretim şirketidir.

Hizmet

“Sağlıklı içme suyu ZhengKang Borularından geliyor”, ZhengKang, daha yüksek kalitede ve çevre dostu borular oluşturmak ve dünyaya yüksek kalitede paslanmaz çelik boru hatları ayırmak için çaba sarf ediyor ve dünyanın her yerinde güçlü uluslararası metalik boru hattının amiral gemisi markası oluşturmak için büyük çaba sarf ediyor.

Ekibimiz

On yıldan uzun bir süredir gelişmesiyle firmamız 20'den fazla ofis, 100 acente kurmuş ve mükemmel bir satış sonrası servis sistemi kurmuş, bazı ünlü otel yönetim şirketleri, emlak şirketleri, gaz şirketleriyle uzun vadeli iyi bir işbirliği ilişkisi kurmuştur. yurt içi ve yurt dışındaki şirketler ile doğal su şirketleri.

İletişim bilgileri